Nasz miesięcznik

Staramy się w atrakcyjnej formie graficznej zaprezentować comiesięczne zmagania zawodników w poszczególnych dyscyplinach sportowych w ramach rozgrywek klubowych, szkolnych i rekreacyjnych.

Wydajemy miesięcznik na Mazowszu Zachodnim od 10 lat. Byliśmy także obecni na Śląsku i w Łódzkiem. To był między innymi efekt naszej współpracy z wydawnictwem Polskapresse.
Jednak na przestrzeni dekady naszymi głównymi partnerami były samorządy i to dzięki nim gazeta trafia do młodych sportowców bezpłatnie. Oto nasi najważniejsi partnerzy: Brwinów, Grodzisk Mazowiecki, Milanówek, Błonie, Teresin, Michałowice, Nadarzyn, Pruszków, Dzielnica Ursus i powiat grodziski.

Mamy nadzieję, że znów wrócimy do tych, z którymi już współpracowaliśmy. Były to:
Dzielnica Wilanów, Dzielnica Wesoła, Dzielnica Targówek, Siedlce, Mińsk Maz., Ząbki, Nowy Dwór Maz., Legionowo, Węgrów, Grójec, Góra Kalwaria, Piaseczno, Tarczyn, Żabia Wola, Żyrardów, Ożarów Mazowiecki, Leszno, Lesznowola, Piastów, Podkowa Leśna, Radom powiat pruszkowski, powiat warszawski-zachodni, a także Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Bielsko-Biała, Bieruń, Piotrków Trybunalski, i Sulęcin.